Víťazstvo družstva U11 na turnaji v Močenku

Tréner U11 – Dušan Trnka: “ V sobotu 21. januára 2023 sme sa zúčastnili na turnaji v Močenku, kde štartovalo 7 družstiev. Hralo sa systémom každý s každým. Športová hala v Močenku mala pekné veľké ihrisko s dobrým povrchom. Zápasy trvali 12 minút. Veľmi ma potešilo, že sme hrali kompaktne a v obrane veľmi disciplinovane. Za celý turnaj sme dostali iba 3 góly, a to iba v jednom zápase. V tomto zápase s domácim družstvom Močenok, ktoré nakoniec skončilo na druhom mieste, sme prehrávali v polovici už zápasu už 0:3. Chlapcov to nezlomilo a ich chcením sa im podaril dokonalý obrat v priebehu 5 minút, kedy sme 4 gólmi otočili na konečný stav 4:3. Vďaka tomuto víťazstvu sme boli stopercentní a vyhrali sme všetky zápasy na turnaji. Po troch minuloročných turnajoch, kde sme sa vždy umiestnili na „zemiakovom“ 4. mieste, sme teraz konečne vyhrali celý turnaj. K tomuto víťazstvu nám pomohol aj náš navrátilec Tobias Mikula, ktorý bol vyhodnotený ako najlepší hráč celého turnaja. Najužitočnejším hráčom družstva bol Martin Kočiš. Celkovo treba pochváliť všetkých chlapcov, ktorí sa zúčastnili. Všetci sa snažili, pomáhali si a hlavne CHCELI. :)“

Výsledky zápasov:

OFK Dunajská Lužná – TJ Rovinka 1  5:0 (góly: Martin Kočiš 2x, Maksym Kosteskyi 2x, Tobias Mikula)

OFK Dunajská Lužná – OFC Košúty        2:0 (góly: Vincent Trnka, Tobias Mikula)

OFK Dunajská Lužná – FK Močenok  4:3 (góly: Vincent Trnka 2x, Maksym Kosteskyi 2x)

OFK Dunajská Lužná – Fenix Nové Zámky  6:0 (góly: Maksym Kosteskyi 3x, Martin Kočiš 2x, Vincent Trnka)

OFK Dunajská Lužná – TJ Rovinka 2  5:0 (góly: Martin Kočiš 2x, Maksym Kosteskyi 2x, Michal Pollák)

OFK Dunajská Lužná – FK Mojmírovce 8:0 (góly: Vincent Trnka 3x, Martin Kočiš 2x, Tobias Mikula 2x,