V našej reštaurácii Klubovňa OFK chutí aj iným klubom

Na konci jesennej časti sezóny 2022/23, najmä po poslednom zápase, býva zvykom, že si hráči spoločne posedia, pripraví sa im niečo pod zub a v spoločnej debate strávia čas spolu omnoho dlhšie, ako je to po iných zápasoch v sezóne.

Keďže svoje posledné jesenné zápasy v rámci III. ligy SFZ Západ odohrali na Štadióne Jozefa Straku st. aj iné mužstvá, a to FK Inter Bratislava (v sobotu 12. 11. 2022 so Sereďou) a FK Vrakuňa Bratislava (s RSC Hamšík academy Banská Bystrica), bola naša reštaurácia Klubovňa OFK požiadaná aj o prípravu chutného jedla pre hráčov a realizačný tím dvoch mužstiev.

V sobotu 12. 11. 2022 si teda v Klubovni OFK dlhšie posedelo mužstvo FK Inter Bratislava. Pri odchode známa osobnosť tohto klubu – Jozef Barmoš, šiel až do kuchyne reštaurácie vyjadriť veľkú spokojnosť s pohostením, osobitne s ponuknutým jedlom – kuracie rezne s majonézovým šalátom, ryžoua opekanými zemiakmi.

V nedeľu 13.11.2022 po úspešne zvládnutom zápase sa domov neponáhľalo družstvo RSC Hamšík academy Banská Bystrica. Pochutnali si na slepačom vývare a na výbornej hovädzej sviečkovej s knedľou. Športového riaditeľa OFK – Mariána Janšáka, ktorý ma na starosti prevádzku reštaurácie, prekvapil na druhý deň telefonát z Banskej Bystrice z Hamšíkovej academy. Okrem toho, že spomenuli, že im sviečková veľmi chutila, položili aj otázku: „Vy ste (pozn. Klubovňa OFK) ako ďaleko od Dunajskej Stredy?“ Keď počuli odpoveď, že niečo cez 30 km (presne je to 31,5 km), dodali: „V januári hráme prípravný zápas v Dunajskej Strede. Radšej si tých pár kilometrov nadbehneme, keďže už vieme, že u Vás dostaneme chutné jedlo s milou obsluhou!“

OFK Dunajská Lužná v reštaurácii Klubovňa OFK pohostí aj Vás a ktorékoľvek mužstvo! 🙂