Traja hráči A mužstva reprezentujú vo výbere BFZ

Skutočne poslednou futbalovou oficiálnou súťažou na Slovensku v roku 2022 vyzerá byť podujatie, ktoré je naplánované vo Vysokých Tatrách, resp. na futbalovom ihrisku v Tatranskej Lomnici, a to v dňoch 17. a 18. november 2022 – ide o REGIONS´ CUP. Víťaz tohto turnaja bude reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách sveta amatérskeho futbalu.

Futbalové výbery najlepších hráčov jednotlivých regiónov (VsFZ, SsFZ, ZsFZ, BFZ) si to turnajovým spôsobom futbalovo rozdajú pod našimi veľhorami, aby sme spoznali najlepšie regionálne mužstvo amatérskeho futbalu. Podmienkou účasti hráča v takomto družstve je to, že v doterajšej futbalovej kariére je stále amatér, tzn. že nemal doteraz v SFZ evidovanú žiadnu profesionálnu zmluvu hráča.

Vo štvrtok dopoludnia sú na programe semifinálové zápasy, v piatok zas zápasy o umiestnenie, resp. samotné finále. Viac informácií a podrobné údaje si nájdete:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/sfz/s/4321/

Náš klub OFK Dunajská Lužná je hrdý na tú skutočnosť, že sa do regionálneho výberu BFZ dostali až 3 naši hráči: Patrik Bartoš, Štefan Lukács a Michal Kmiť.

Prajeme im dobré výkony a spoločný konečný úspech! 🙂