Sústredenie družstva U11 v Červeníku vydarené

Sústredením sprevádza tréner U11 – Dušan Trnka:

Družstvo U11 OFK Dunajská Lužná absolvovalo 4-dňové sústredenie v obci Červeník od piatku 19. 08. 2022 do pondelka 22. 08. 2022.

V piatok sme sústredenie začali predpoludňajším tréningom, na ktorom sa deti zapotili, ale aj zabavili Bubble-futbalom. Poobede si chlapci vyskúšali Bowling.

Poobedňajší tréning bol kvôli počasiu presunutý do krásnej novej športovej haly.

Sobotu sme začali ranným behom a rozcvičkou.

Dopoludnia sme si  zmerali sily s domácim družstvom na nádhernom domácom ihrisku. Zápas sme rozdelili na 3 časti. Na začiatku zápasu bolo vidieť, že deti mali prázdniny. Prvú tretinu sme vyhrali 1:0. Druhú časť sme vyhrali 2:1. V poslednej časti sme už súpera kondične aj herne prevýšili a strelili sme ďalších 7 gólov. Po pomalom rozbehu sme nakoniec domácich zdolali 10:1.

Poobede si chlapci zahrali turnaj v stolnom tenise v miestnom kultúrnom dome.

Večer sme si spravili výlet na ligový zápas Spartaka Trnava proti Dunajskej Strede. Zápas si chlapci veľmi užili.

Nedeľu sme opäť začali ranným behom s rozcvičkou. Pred obedom sme mali ďalšiu tréningovú jednotku a po skoršom obede sme sa vybrali na golfové ihrisko v Trnave. Vyskúšali sme si golfové odpaly a potom sme si zahrali Footgolf na 9 jamiek. Podvečer sme mali tréningovú jednotku v podobe hodinového jumpingu na trampolinách.

V pondelok ráno sme si zopakovali ranný výbeh, nasledovali raňajky, balenie a tréning v hale.

Náš pobyt sme ukončili obedom v pizzerii. Sústredenie nadmieru splnilo naše očakávania. Všetko klapalo a program bol vyvážený tréningom a zábavou. Domáca kuchyňa u Mihálikovej deťom veľmi chutila. Prostredie, podmienky a služby boli vynikajúce. Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorí sa zúčastnili a pridali pomocnú ruku. 🙂