Prvý tréning A mužstva v novej sezóne 2021/22

Tri týždne po odohraní posledného súťažného zápasu nášho A mužstva v sezóne 2020/21 (20. 06. 2021) sa po krátkej letnej prestávke stretli hráči A mužstva OFK Dunajská Lužná.

Pre samotným prvým tréningom sa im prihovorili aj niektorí členovia Výboru OFK (Juraj Jánošík, Karol Krištof a Pavol Adamčiak).

Medzi 22 prítomnými boli nielen tí, ktorí hrali za Dunajskú Lužnú minulú sezónu, ale niekoľko hráčov je v tomto prvom týždni na dôležitej skúške. Realizačný tím v zložení Marián Janšák (hlavný tréner), Imrich Gutléber (asistent trénera a tréner brankárov) a Ján Kšiňan (vedúci družstva) potom rozhodnú, ktorí z nich zostanú ako reprezentanti OFK pre nasledujúcu sezónu.

Prvý tréning nebola žiadna “prechádzka”, všetci museli absolvovať 12 minútový beh na zistenie ich vstupnej kondície na začiatku sezóny.

Zavŕšením tohto dôležitého štartovacieho tréningového týždňa budú dva prípravné zápasy, ktoré absolvujú v rôznom zložení a zostavách v sobotu 17. 07. 2021: o 10.00 hod. v Častkovciach a o 18.00 hod. doma v Lužnej z mužstvom z Vrakune.