Prvý súťažný zápas U11 víťazný

02. 04. 2022 (sobota) – 09.00 hod.:

Slovan Ivanka pri Dunaji – OFK Dunajská Luž 4:7 (0:4)

Góly za OFK: Mikulová 3x, Šalák 3x, Szaraz

Hodnotenie zápasu (tréner Tomáš Nespešný): „Dnes sme odohrali prvý súťažný zápas v Ivanke pri Dunaji. Súpera sme poznali už z predošlého víkendu, keď sme s nimi odohrali prípravný zápas a prehrali sme 4:9, hoci sme boli vyrovnaným súperom. Hrali sme v oklieštenej zostave za výpomoci hráčov U9 a U10, keďže  sme mali veľké absencie kvôli chorobám a zraneniam. Museli sme doplniť hráčov z iných kategórii – Mirka Szaraza, ďalej Vincenta Trnku a Miška Polláka a od dievčat Bianku Mikulovú. Všetkým patrí veľká vďaka za pomoc. Zápas sa hral na menšom ihrisku ako sme zvyknutí, bolo veľa osobných súbojov, v ktorých sme z väčšej časti dominovali. Mali sme aj obrovské množstvo šancí, ktoré sa nám nepodarilo premeniť. Napriek tomu sme vyhrali prvý polčas rozdielom triedy 4:0 . Cez polčas sme si povedali, že skúsime viac kombinovať a dávať loptu rýchlejšie od nohy, pretože sme hrali na väčšie riziko aj vzadu snahou výjsť prihrávkami spod tlaku súpera. Spravili sme pár chybičiek a dostali sme lacnejšie góly. Napriek tomu sme boli jasne lepší vo všetkých fázach hry, ďakujeme celému mužstvu za výkony!  Ďalej gratulujeme strelcom hattrickov – Bianke Mikulovej a Števkovi Šalakovi !“