Prosba o poukázanie 2 % z dane

Vážení fanúšikovia a priaznivci OFK, vážení rodičia našich mladých futbalistov a futbalistiek!

Po ročnej prestávke sa opäť uchádzame o Vašu priazeň pri darovaní 2 % z dane nášmu združeniu. Vami poskytnuté finančné prostriedky poslúžia na zabezpečenie riadneho chodu nášho klubu, kvalitného športového vzdelania našich detí a mládeže a v neposlednom rade i vybavenia nášho klubu športovými potrebami.

Sme tu ako jedna veľká rodina a naše – vaše deti sa na ihrisku neučia len športu, ale spolunažívaniu, schopnostiam vedieť spolupracovať, poznaniu vážiť si spoluhráčov, rešpektovaniu pravidiel, súpera i ľudí okolo seba. Sme si vedomí, že nemôže z každého vyrásť úspešný športovec – reprezentant, ale chceme im umožniť, aby mali túto možnosť.

Veď ako povedal Pele: „Úspech nie je náhoda. Je to tvrdá práca, vytrvalosť, učenie, štúdium, obeta a predovšetkým láska k tomu, čo robíte alebo sa učíte robiť” – potom si môžeme radi povedať, že sme boli úspešní a to i vďaka vám.“

Z uvedených dôvodov by sme Vás radi chceli požiadať, keby ste v tomto roku 2024 mohli venovať 2% z dane nášmu občianskemu združeniu:
Názov: Obecný futbalový klub Dunajská Lužná
IČO: 30798515
sídlo: Športová 749/1, 90042 Dunajská Lužná