Pocta trojnásobnej Majsterke Slovenska

OFK Dunajská Lužná ako športový klub nie je zahľadený len do seba, ale si všíma aj úspechy iných, aj v iných športoch. Preto potešujúca správa na konci víkendu prišla z východného Vranova nad Topľou, kde sa už po 3x krát stala Majsterkou Slovenska v boxe členka Boxerského klubu LINKA BOX Dunajská Lužná – SOPHIA BRETSCHNEIDER.

Boxovať začala ako 10 ročná, prvý slovenský titul získala ako staršia žiačka, v kategórii mladšieho dorastu má od nedele už druhý titul Majsterky Slovenska.

O jej úspešnú kariéru sa starajú: majiteľ a zakladateľ LINKA BOX Dunajská Lužná – Alois Linka a trénerská dvojica: Silvia a Ivan Fajnor.

Aby sa raz splnila túžba SOPHIE stať sa reprezentantkou Slovenska, aby mohla napredovať vo svojej dobre rozbehnutej kariére, v stredu 04. 05. 2022 jej počas polčasovej prestávky treťoligového zápasu A mužstva OFK Dunajská Lužná s FK Interom Bratislava bol odovzdaný poslancom BSK a prezidentom OFK Duanjská Lužná Jurajom Jánošíkom šek v hodnote 500 Eur na nákup športových potrieb od spoločnosti DEMIŠPORT (zastupoval ho osobne p. Marek Beseda).

Sophia, gratulujeme a nech sa Ti darí ďalej! 🙂