Naše najmladšie dievčatá WU 12 tesne pod pódiom a so skalpom Žiliny

Petra Kaiserová (trénerka): „V nedeľu 04. februára 2024 sa naše dievčatá zúčastnili turnaja v Trnave, plného dievčat z veľkých klubov z celého Slovenska. Naše minižienky si tak mohli zmerať sily so Žilinou, Interom, Trenčínom, Novými Zámkami a s Trnavou.  Turnaj bol veľmi zaujímavý a vyrovnaný. Po dvoch výhrach, dvoch prehrách a jednej remíze, naše dievčatá obsadili 4. miesto, len jeden bod ich delil od medailového stupienku.  Som nesmierne pyšná na baby, všetky si siahli na dno svojích síl. Ukázali krásne akcie a tímovú hru. Najlepšou hráčkou nášho družstva sa stala Natalia Mora Mera a našou najlepšou strelkyňou bola Elenka Kolárová. Do hry sa dnes zapojili aj dve nové herečky, ktoré k nám prišli v zime z Rovinky – Sárka Vidovičová a  Radka Pediačová. Pár dievčat malo aj svoju turnajovú premiéru.

Výsledky našich dievčat: OFK Dunajská Lužná – MŠK Žilina 5:1 OFK Dunajská Lužná – Spartak Trnava 1:5 OFK Dunajská Lužná – FK Inter Bratislava 0:0 OFK Dunajská Lužná – FKM Nové Zámky 4:0 OFK Dunajská Lužná – AS Trenčín 0:2

Na turnaji nas reprezentovali: Emily NEMČANSKÁ, Lea NEMČANSKÁ, Daniela GÁLOVÁ, Elenka KOLÁROVÁ, Natalia MORA MERA, Natália NAGYOVÁ, Sára VIDOVIČOVÁ, Radka PEDIAČOVÁ, Ella MASAROVIČOVÁ.