Naše deti „pomohli“ Slovanu postúpiť ďalej

25. august 2022 bude v dejinách slovenského futbalového ŠK Slovan Bratislava určite patriť k dátumom, ktoré sa budú rátať k tým významným a úspešným.

Slovanu sa podarilo po napínavej futbalovej dráme postúpiť do skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy 2022/23. A naše deti z OFK Dunajská Lužná boli pri tom. V rámci opätovnej možnosti bezplatného vstupu bolo prítomných 40 detí s dozorom 8 dospelých.

Zápas si naplno užili. Keďže boli v sektore za bránou vľavo a najbližšie k ihrisku (v prvých radoch) mali hráčov blízko nielen počas rozcvičky, ale aj počas zápasu. Do „ich“ brány, za ktorou boli, padli všetky góly v normálnom čase i v predĺžení, jedine pokutové kopy sa realizovali na vzdialenejšiu bránu. Po úspešnej poslednej „penalte“ Čavriča“, ktorá znamenala postup mali ako bonus ďakovačku vo forme „give me five“ od radujúcich sa hráčov Slovana.

Určite aj hlasivky a povzbudzovanie našich prípravkárov OFK Dunajská Lužná prispeli a pomohli v kotli 14 333 divákov k postupu ŠK Slovan Bratislava. 🙂