Luznáčik – 5. deň

Posledný deň tradičného letného prázdninového futbalového tábora má už tradične svoj program v záverečnom turnaji a slávnostnom vyhodnotení celého Lužnáčika. Deti si tradične odnášajú pamiatku na nezabudnuteľných 5 dní v podobe diplomu a medaily.

Dopoludnia sa teda rozdelili na niekoľko družstiev a odohrali medzi sebou turnaj. Tí najmladší pod vedením trénera Daniela mali 4 družstvá po 3 hráčov, hrali na malé bránky. Víťazom tohto turnaja sa stali:

MAX – LAURA – JURAJ

Tí starší sa vekovo premiešali, aby tvorili vyrovnanejšie družstvá a odohrali turnaj na tréningové bránky. Družstvá si pomenovali podľa farieb, víťazmi sa stali ČIERNI pred BIELYMI, aj to len o jeden gól v celkovom skóre.

Bonusom tohtom posledného dňa bola prechádzka zo štadióna na zmrzlinu ku kostolu v Jánošíkovej.

Lužnáčik 2023 sa skončil k spokojnosti všetkých – usporiadateľov, no najmä k spokojnosti samotných detí a ich rodičov. Preto pri záverečnom odchode nezabudli vysloviť osobitné ĎAKUJEM tým, ktorí sa starali o stravovanie a pitný režim – zamestnancom KLUBOVNE OFK (Mariánovi, Tónkovi, Helenke, Betke, Katke, Vanese, Ivanovi).

Osobitné veľké ďakujem smerovalo k 3dôležitým osobám, bez ktorých by tento Lužnáčik 2023 nebol taký kvalitný a zaujímavý. Okrem starostlivosti o zdravie a bezpečnosť detí, ale výborným programom sa znížili ku svojim zverencom, ako to dokumentuje aj ich spoločná fotka.

Veľké ĎAKUJEME patrí trénerom (trénerke): Petre Kaiserovej, Dušanovi Trnkovi a Danielovi Janšákovi!