Družstvo U11 víťazom finálového turnaja Zimnej halovej ligy v Senci

Tomáš Nespešný (tréner): Na finálový turnaj Zimnej halovej ligy v Senci sme postúpili z 5. miesta. Všetkých súperov sme poznali už zo zápasov z predošlých kôl, takže sme vedeli, čo môžeme očakávať . Prišli sme na finále so zámerom pobiť sa o celkové prvenstvo. Prvý zápas nás čakal Chorvátsky Grob, od prvých sekúnd sme robili tlak na súpera, po ktorom chyboval a a my sme zakaždým trestali. Boli sme jednoznačne lepší, zvíťazili sme 3-0.

OFK Dunajská Lužná – OŠK Chorvátsky Grob 3:0 (Góly za OFK: Tobias Mikula 2x, Daniel Andraško)

Následne nás čakal neporazený Pezinok, ktorý zvíťazil doposiaľ vo všetkých zápasoch a 2 krát remizoval. Chlapci a Elenka pokračovali v nastolenom trende a zvíťazili sme 3:1, postarali sme sa o ich 1. prehru.

OFK Dunajská Lužná – PSČ Pezinok 3:1 (Góly za OFK: Tobias Mikula 3x)

Čakali nás ešte 2 zápasy: prvý bol so OŠK Miloslavov. Porazili sme ich 4:0, v zápase sme dominovali.

OFK Dunajská Lužná – OŠK Miloslavov 3:0 (Góly za OFK: Tobias Mikula 3x)

Posledný zápas so Svätým Jurom nám absolútne nevyšiel, aj keď bola kvalita jednoznačne na našej strane – či už individuálne, alebo tímovo:. Bohužiaľ sme zápas nezvládli a prehrali sme 0:2. Zápas bol nakoniec skontumovaný v náš prospech – zistilo sa, že za ŠK Svätý Jur nastúpil na turnaj aj hráč z vyššej kategórie.

OFK Dunajská Lužná – ŠK Svätý Jur 3:0 (kontumačne)

Celkové hodnotenie víťazného turnaja na pár nezvládnutých zápasov beriem pozitívne, na finálovom turnaji sme boli jednoznačne najlepším tímom, a to hlavne herne, kde sme po pekných akciách dokázali aj skórovať. Som na hráčov hrdý, ako to celé zvládli a ďakujeme aj rodičom za podporu.

Najlepším strelcom finálového turnaja sa stal náš Tobias Mikula , ktorý týmto turnajom potvrdil svoje hráčske kvality a dúfam, že bude pokračovať v tomto hernom štýle, ktorý predviedol a pomáhať tým mužstvu, gratulujem mu k tomuto úspechu ⚽️🙂

Zostava na finálovom turnaji: Elenka Kollárová , Tobias Mikula , Daniel Andraško , Darko Čapkovič , Matias Píš , Tobias Klimko , Alex Takáč , Hugo Masarovič , Jozef Rafael , Ján Sajan

 

Celkové poradie ZHL U13:

1. OFK Dunajská Lužná

2. PSČ Pezinok

3. OŠK Chorvátsky Grob

4. OŠK Miloslavov

5. ŠK Svätý Jur