Družstvo U11 – v príprave prehra, v súťaži výhra

Dušan Trnka (tréner): „Cez týždeň sme nastúpili na zápas v Kalinkove. So silným súperom sme odohrali solídny zápas. Samozrejme sme sa opäť nevyhli nespočetným individuálnym chybám. Prvý gól na začiatku zápasu súperovi daroval náš brankár, ktorému tento zápas moc nevyšiel. V prvom polčase sme mali dosť problém s obsadzovaním súperových hráčov, čo viedlo k ich prečíslovaniu. Domáci tím mal vo svojom kádri pár veľmi kvalitných hráčov, ktorí na ihrisku vynikali. Prvý polčas sme prehrali 3:1. Po prestávke sme síce zlepšili obsadzovanie, ale súper sa presadzoval lepšie v hre 1 na 1. V druhom polčase domáci ešte viac pritvrdili, a keďže z domácich nikto zápas nerozhodoval a ani neviedol, tak už to začalo byť cez hranicu únosnosti. Zápas sme nakoniec prehrali 10:3 (3:1). 

Góly za OFK : Vincent Trnka, Filip Sládek, Andrej Jančok

BFZ prípravka U11 – 4. kolo – 24. 09. 2022 (sobota) – 09.00 hod.:

OFK Dunajská Lužná – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 13:1

Góly za OFK: Michal Kiss (1:0), Martin Kočiš (2:0), Vincent Trnka (3:0, 7:1, 8:1, 12:1), Michak Pomíchal (4:0, 5:0), Ján Kalina (6:1), Simon Túma (9:1, 11:1) Filip Vojtech (10:1), Maksym Kosteskyi (13:1)

Hodnotenie zápasu (tréner Dušan Trnka): „V sobotu ráno sme hrali ďalší súťažný zápas doma s Ivankou pri Dunaji. Súper si pomýlil hrací čas, kvôli čomu sme začali s 30 minútovým oneskorením. Vďaka jednému oteckovi nám prišiel pískať riadny rozhodca. Na zápas som konečne mohol nominovať 13 chlapcov, takže som striedal 2 kompletné šestice hráčov. V zápase sa presadilo až 8 rôznych strelcov. Chlapci si zápas užili, zabávali sa futbalom a predpokladám, že potešili aj svojich rodičov. O týždeň hráme v Pezinku, čo predpokladám bude opäť náročnejší súper, ktorý nás riadne preverí.“