Aj OFK Dunajská Lužná poďakoval Marekovi Hamšíkovi

Kto iný, ak nie on, si takéto niečo zaslúžil! Hráč slovenskej futbalovej reprezentácie, 136 násobný reprezentant našej krajiny, za ktorú 26 gólov – kapitán, líder – LEGENDA – Marek Hamšík.

Záverečný zápas slovenskej reprezentácie v roku 2022, prípravný zápas s futbalovou reprezentáciou CHILE v nedeľu 20. novembra 2022, bol rozlúčkovým zápasom Mareka s reprezentáciou Slovenska. Kapacita vyše 20 000 miest na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave na Tehelnom poli umožňovalo mnohým zúčastniť sa tohto výnimočného zápasu.

Dobre nastavené ceny vstupeniek zo strany SFZ znamenali, že Tehelné pole bolo v tento významný deň vypredané. Tak ako si to želal lúčiaci sa Marek Hamšík. Medzi 19 750 divákmi na tomto zápase boli aj tí, ktorým sprostredkoval vstupenky práve náš klub OFK Dunajská Lužná – spolu 117 vstupeniek nielen pre deti, ale aj pre dospelých. A to mnohí ďalší z Dunajskej Lužnej sa dostali k vstupenkám po vlastnej osi.

Aj napriek tomu, že nepadli v zápase góly, bol to pre všetkých veľký zážitok, najmä na záver so silnými emóciami, keď Marek Hamšík opúšťal po 17 rokoch reprezentácie naposledy trávnik ako jej hráč.

Počas zápasu zaznelo od divákov mohutné: „Ďakujeme!“ Je aj za čo Marekovi poďakovať.

My za OFK Dunajská Lužná sme pridali aj osobitné: „OFK Dunajská Lužná ďakuje Marekovi!“ A mohli si to na reklamnom paneli štadióna prečítať všetci!

Marek, skutočne ďakujeme!