A mužstvo otvorilo sezónu 2023/24 prvým tréningom

Futbalové prázdniny medzi sezónami sú naozaj veľmi krátke, netrvajú temer ani mesiac. Najmä letná tréningová príprava na tú novú sezónu nie je až tak dlhá, ako napríklad zimná príprava, preto je v lete dôležitý každý deň na dôkladnú prípravu na súťaž.

Preto sa už v pondelok 10. júla 2023 stretli adepti na post hráčov A mužstva v sezóne 2023/24 na prvom tréningu (zatiaľ 23 hráčov). Ako tradične do kabíny A mužstva prišlo vedenie OFK (prezident Juraj Jánošík, člen Výboru OFK zodpovedný za A mužstvo Matej Jánošík, generálny manažér Pavol Adamčiak bol ospravedlnený pre PN) a prítomný bol aj realizačný tím (tréner Martin Vadovič a vedúci mužstva Vojtech Bokor st.). Potešiteľnou správou pre všetkých fanúšikov je, že asistentom trénera a trénerom brankárov bude v novej sezóne – Filip Mentel.

Po úvodných príhovoroch a vzájomných pozdravoch sa hráči odobrali tam, kde patria – na ihrisko, kde absolvovali prvý tréning. V prvom týždni budú zamerané nato, aby sa ako mužstvo pripravili na sobotu 15. júla 2023 na turnaj na severe Slovenska – v družobnom klube TJ Terchová, kde odohrajú úvodné dva zápasy sezóny.

aozaj