A mužstvo odštartovalo zimnú prípravu

Štvrtok (11. 01. 2024) sa po vianočných sviatkoch a po zimnej prestávke, ktorú mali od posledného jesenného zápasu (13. 11. 2023), stretli hráči A mužstva na prvom tréningu v roku 2024.

Zimná príprava na jarnú časť sezóny 2023/24 bude trvať do tretieho marcového víkendu, kedy je naplánovaný prvý majstrovský súťažný zápas, ktorý odohráme v Ivánke pri Dunaji (17. 03. 2024).

Hráčov privítalo vedenie klubu, v ktorom od predposledného novembrového dňa 2023 figuruje zmena na štatutárnych pozíciach. K hráčom sa postupne prihovorili prezident OFK Matej Jánošík, viceprezident OFK Juraj Jánošík, ako aj tréner Martin Vadovič. Prítomný bol aj tréner brankárov Filip Mentel.

Hráči sa oboznámili s pripraveným plánom zimnej prípravy, ktorý má v programe každý víkend prípravné zápasy, a to až do začiatku jarnej súťažnej sezóny 2023/24, pričom to nie je len s mužstvami zo Slovenska, ale A mužstvo vykoná výjazdy za súperom do Českej republiky , ako aj do Maďarska.

Hráči v rámci tohto prvého tréningového dňa absolvovali v chladnejšom počasí ľahkú tréningovú dávku a zabavili sa aj odohraním zápasu medzi sebou.